Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez igaz lehet? (többi lent)

Ez igaz lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy ha nem rakjuk a számítógép házát össze (az oldalaira gondolok pl egy szerelés után) és úgy használjuk,akkor sugárzás ér minket.Ez igaz??
2010. okt. 6. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Faraday kalitkáról hallottál már?


És reflexiós tényezőről?

Mert a gigahertzes, <1V-os amplitudójú impulzusjel 15 cm távolság után kisugárzódik, magyarul elveszik.


Amitől igazán aggódnod kell, az a Katódsugárcsöves CRT monitor.

2010. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a crt monitortól

húúú nekem még az van.........kéne egy újjat venni.....

köszi a válaszut,magyarul a számítógépházra ha nem rakjuk rá az oldalát akk nem ér minker sugárzás igaz?

2010. okt. 6. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

alapban meg sem vehetsz olyan terméket sehol sem, ami káros hatással van rád normális körülmények között.

Mikrót is nézheted közelről, annak nagyon komoly árnyékolása KELL LEGYEN az ajtaján. Különben el sem lehetne adni ha veszélyes lenne. Nem eladni nem lehetne, hanem FORGALOMBA HOZNI. Szal a kérdésre: nem kell félni, rengeteg embernek le van véve, jobb a szellőzés.(na ez sem mindig igaz)

2010. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél TFT vagy LCD monitort. Olcsón is kapsz: [link]
2010. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Nekem 3 éve nincs fent egyik oldala sem. Sőt, az eleje is le van törve a házamnak. Semmi baj nincs vele, jobban szellőzik, ennyi.
2010. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi a válaszokat!!!!!:)
2010. okt. 7. 16:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!