Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassú a gépem, gyórsitanák,...

Lassú a gépem, gyórsitanák, segitség kellene?

Figyelt kérdés

Tehát elég lassú a gépem,és valahogy picit szeretném felgyorsitani,olvastam rengeteg mindent róla neten de kérdeznék pár dolgot:

Mi a véleményetek a K-Meleon böngészőröl?És a CCleaner-ről?Illetve olvastam azt is hogy átkell telepiteni a C meghajtórol a D-re a dolgokat mert akkor is gyorsabb lessz,ez igaz?Ha igen akkor hogyan kell áttelepiteni?Jelenleg 3x64 RAM.van a gépünkbe és vennénk bele mennyibe kerülnek?És számít hogy milyen fajtát (márkájút) veszünk?És ha Pentium 3-as alaplapot 4-esre cseréljük érhető el gyorsulás?És végül igy utoljára,mennyibe kerülnek a RAM-ok?(Elég valami kis átlag is)

Nézzétek el ha valamit elirtam de télleg nagyon h**e vagyok az ilyen dolgokhoz,köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 6. 18:59
1 2
 1/16 bp1985 ***** válasza:
Erre a gépre nem érdemes költeni, mivel majdnem mindent cserélni kell benne. Ram, táp, alaplap, processzor. 3*64 mb ram édes kevés.
2010. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szerintem inkább használj Mozzilla Firefox böngészőt, a ccleaner rendben van, a c-ről d-re telepítésnek meg az az előnye, ha a c besz@rik, akkor az adatok nem sérülnek a dn

3x64 RAM az mi akar lenni?

ha alaplapot cserélsz, nem fogsz gyorsulást tapasztalni, ahhoz erősebb proci, vagy több ram kell

a ramok ára változó, ddr1 1 gb 2-3 ezer használtan

ddr2 1 gb 4-5 ezernél kezdődik használtan, de újonnan egy erősebb 60-70 lepedő

2010. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom,de sajnos ez van és nincsen 50-100-ezer ft-m (sőt akár több is egy normálisért) hogy újat vegyek,evvel szeretnék valami tenni,de télleg semmit nem lehet vele már kezdeni?
2010. okt. 6. 19:05
 4/16 bp1985 ***** válasza:
Felesleges rá költeni. Ráadásul az vagy sd ramos, vagy ddr1-es. Az meg nem 10 forint.
2010. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Annyi RAM van benne,és az a ddr1 mit jelent :S????
2010. okt. 6. 19:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlbonyolítani. Manapság már nem gyártanak olyat, ami jó lenne az alaplapodba. Ennyi, punktum. Csere érett.
2010. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja ha veszel egy Pentium 4-es gépet mondjuk használtan 10-15 ezer Ft körül, már az nagy előrelépés lenne.
2010. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 6. 19:10
 9/16 bp1985 ***** válasza:
100%
Igaza van előzőnek, 15-ért már van p4-es gép. www.speti.hu Itt van ezen az áron többféle is.
2010. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2010. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!