Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új procit . Miért...

Vettem egy új procit . Miért írja ezt ki az alaplapom rá? A többi lent

Figyelt kérdés
The CPU is higher than the specicication that this motherboard intended support. ASUS's AI protection can work with your CPU with some adjustment of CPU working frequency. Az alaplapom ASUS M2N68 AM-SE 2 a lap 2.00G. (BIOSZ:02.12.) Elvileg ennek az amd athlon 64 x2 6000+-os processzort gond nélkül futtatnia kéne
2010. okt. 6. 17:20
 1/3 bp1985 ***** válasza:
*A lapkakészlet korlátozása miatt az AM3/AM2+ CPU csak HT1-en üzemel (1000 MHz).
2010. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és azt hogy tudnám beálítani hogy ne reklamáljon nekem minden indításnál ?
2010. okt. 6. 17:33
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Nem ismerem ennek az alaplapnak a biosát, ezért hülyeséget nem akarok mondani. Viszont fórumokon érdemes keresgetni alaplapra, és ott feltenni a kérdést. Bár lehet h itt is van olyan ember, akinek ilyen lapja van. Vagy felhívod az asus Magyarországot.
2010. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!