Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora a tárolóképessége...

Mekkora a tárolóképessége (bájt, kb, mb stb. ) floppynak, CDnek (Cd rom, Cd-R, Cd-RW, DVDnek, winchesternek?

Figyelt kérdés
Körülbelüli értékre lenne szükségem, -tól, -ig kategóriában, infó órán dolgozatban kérdezi a tanár, de nem mondott értékeket.
2010. okt. 5. 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

:D

Jólvan, én rád hagyom.

2010. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Jólvan, én rád hagyom."


Nah, ez volt eddig a legbölcsebb (nem legokosabb!) válaszod.

2010. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Okos enged, szamár szenved.:D

Részemről abbahagyva.

2010. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:45


Aranyom láttál már egy korszerű mai merevlemezt úgy egy webárhuházban, vagy egy használtkereskedés oldalon, hogy: " eladó egy Samsung 524288000 megabájtos vinyó."

Barom.

Legközelebb meg a T. kérdető kendesen ÉRTHETŐEN tegye fel a kérdését, vagy ha még a kérdést sem tudja leírni értelmesen, akkor ne írjon, vagy ne várjon rá értelmes választ, amit ő akart.

2010. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

22:41!


A "barom" jelző inkább illik rád. Ha már kisiskolás vagy akkor legalább nézz utána annak a témának, amibe beleröfögsz.


Értelemszerűen a Gbyte-os HDD-t Gbyte-ban adják meg a Mbyet-ost meg Mbyteban. Újat mondtam?


Nesze itt van Megában megadva például:


[link]


Ezt te biztos 0.2 Gbyte-nak írnád. Marha!

2010. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nos én arra gondoltam, hogy pl. a CD 700 MB-os kapacitású stb. Azért tettem zárójelbe a bájtot, kilobájtot, megabájtot, h. ilyen "mértékegységben" kifejezett értékre gondolok. Az prefixumokat ismerem.


Egyébként köszönöm azoknak a válaszolóknak, akik értelmes dolgokat írtak.

2010. okt. 6. 12:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Háhá!:D
2010. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!