Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a winchesternek annyi?

Ennek a winchesternek annyi?

Figyelt kérdés
Játszottam, lefagyott a gép, újraindítottam de azóta azt csinálja, hogy elkezdi betölteni a windows-t aztán pedig újraindul. Nem tudtam leformázni sem a winchestert mert hibát ír ki formázáskor.
2011. márc. 16. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
legutolsó lehetőség igen a vinyó,de előtte probálj meg másik telepítő lemezt,igazgasd vagy próbáld meg másik kábellal,nézd meg a biosba látja e egyátalán, meddig jut el a telepítés?
2011. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A biosban látja, meg mikor bekapcsolom ott is kiirja h érzékeli. A telepítőlemezzel nem lehet gond, mert telepítettem vele azóta is. Csak azon gondolkozom, hogy ha rossz akkor elvileg nem is kellene látnia a gépnek...
2011. márc. 16. 14:57
 3/7 Panda Péter ***** válasza:
nem feltétlenül, ha nem a vezérlőrészén van a hiba, hanem a lemezfelületen, akkor nagyon is lehetséges, hogy a rendszer felismeri, holott maga a lemez már halott.
2011. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahha értem, köszi a válaszokat.
2011. márc. 16. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy adatkábel cserét (SATA vagy IDE) azért eszközölj mielőtt a kukába dobod a vinyót.
2011. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha másodpercre pontosan ugyanott resetel a gép betöltés közben, szal a mozgó animáció pixelre ugyanott áll meg akkor adathibád van. De nem biztos hogy a vinyó meghalt. Reinstall.
2011. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet újratelepíteni mondom, mert hibát ír ki már a formázásnál is. Több telepítő lemezzel is próbáltam. Próbáltam formázás nélkül is, de a telepítőfájlokat sem tudja felmásolni. Tuti vége van szerintem :S
2011. márc. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!