Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól hűt a videókártya ebben a...

Jól hűt a videókártya ebben a házban, ha szemben van a 3 ventillátorral?

Figyelt kérdés

[link]


Elöl van 3 venti, ami fújja be a levegőt a kártyára, de akkor annak a ventije ki tudja vezetni a hőt rendesen?


2023. febr. 19. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még segítik is egymást. Pont ez a lényege ennek a szokatlan vertikális elrendezésnek.

Én anno azt hiszem a darkFlash V22-t nézegettem, de nem vettem meg költséghiány miatt.

2023. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ugy latom a hatlapra fuja a levegot szoval mennyiben befolyasolhatna negativan a vga ventiket ha nem is ra fujja?


vga kon szivo ventik vannak

es a reseken tavozik a ho a szelein


a gyari procihutoknel is (vagy ami hozzajuk hasonlo hogy tetejen alaplappal parhuzamosan van a venti


beszivjak a friss hideg levegot levego ra a bordara es a bordak szelein a bordazaton kiaramlik a forro tuzes levego


vagyis nem elszivjak a meleget hanem elfujjak


mivel fujni hatekonyabban lehet mint szivni


mas kerdes hogy elonyei es hatranyai is vannak ennek meg annak is ami derekszogben van es ketto is lehet procin

vga nal a helyfoglalas miatt nincs igy megoldva de lehet hatekonyabb lenne

de erre jobb a vizhutes megoldas


engem inkabb az a zart kocka cpu huto erdekelne ami kepen van az milyen? Vagy az valami legterelo rajta? De a haz resze vagy van olyan procihuto? Aerocoolos dizajnu

2023. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

cylon 4

nem semmi

de sokkal utosebb a Mirage 5

ez az aerocool igy felkapaszkodott? Ennyire inovativ lett? Nagyon jol mehet sora

2023. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 szoval csak arra akartam utalni hogyha szemben van ventik farkasszemet neznek (es nem hatlapra fuj mint kepen) (pusztan elmelet kedveert mert nem tudom hogy lehet forditva, alaplap is stb.)

akkor se hatrany mivel nem szembe is fujnanak (hanem mindketto egy azonos iranyba)

2023. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hittem a GPU kifele fújja a levegőt, nem rá. Ma is tanultam valamit.
2023. febr. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!