Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol szét a Wifi?

Miért kapcsol szét a Wifi?

Figyelt kérdés

D-link DI-524 wireless routerem van, a hozzá adott wifi adapterrel kapcsolódok a routerhez, így netezek.

De mióta windows 7 em van azóta mindig szétkapcsol és nem tudom miért... kb 18méterre van az adapter a routertől és van két válaszfal közte. emiatt lehet gyenge a jelerősség és amiatt kapcsol szét?

ha kihúzom az adaptert és visszadugom akkor megint működik de sokszor 10 perc után megint szétkapcsol.


2010. okt. 4. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A jelerősség milyen?

Jogtiszta windows 7-t használsz?

Nekem például az volt a gond a torrent-s windows 7-l ,hogy 2 óránként újra indult a gépem.


Üdv.

STEVE

2010. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hintalow ***** válasza:
Nézd meg inSSIDer progival, hogy esetlegesen milyen hálózatok vannak még elérhetőek, és azok melyik csatornákat használják, utána állítsd a routered wifijét olyan csatornára, ahol nem zavarja a többi.
2010. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat az inSSIDer-t megnézem.

nem jogtiszta 7-esem van de a másik gépen sem jogtiszta mégis működik...

már vettem egy új alaplapot is hátha az a baj de a probléma itt is fennáll, csak mostmár egyáltalán nincs wifi kapcsolat :S

2010. okt. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!