Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapcsol szét sokszor a...

Miért kapcsol szét sokszor a hálózat?

Figyelt kérdés
Általában az van, hogy semmi gond nincs, aztán egyszer csak kiírja hogy kapcsolat megszakad(jobbik esetben, mert ilyenkor legalább ha újrakapcsolódom, akkor megy tovább) vagy azt írja ki, hogy hálózati kábel nincs bedugva(miközben persze be van), és ilyenkor vagy letiltom és újra engedélyezem, és utána csatlakozik, vagy semmi sem használ, ki kell kacsolnom a gépet, vissza, és 99%-ban akkor már csatlakozik. Ez miért van? A szolgáltató(ami amúgy a UPC Telekom) hibája vagy a gépemé?
2010. febr. 16. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
HA valóban megoldódik újraindításssal akkor UPC. Már hallottam róla hogy UCP-nek iszonyat mód trehány egy DHCP-je van, de hogy ennyire! :D
2010. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Automatikus kapcsolatbontásból vedd ki a pipát!
2010. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma, én más szolgáltatónál vagyok, nagyon idegesített h gyakran +szakadt a kapcsolat, főleg az esti órákban. A hálózat túlterheltsége okozta részben. Kaptam egy újabb modemet, azóta nincs problémám.
2010. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!