Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt megmagyarázod szegény PC...

Ezt megmagyarázod szegény PC betyárnak?

Figyelt kérdés
A PC-ben van 2 vinyó.Torrenteket töltöttem le.Az E partícióban kijelöltem 1 mappát ahová jöhetnek a cuccok/itt sok a szabad hely/,erre 1 nap után elkezdi írkálni,hogy a C meghajtón egyre kevesebb a hely,aztán meg a rendszer vissza állítást is leállítja.Nagy nehezen megtalálom rejtett mappában / C /a felesleges 10GB-ot.Ugyanazok a torrentek vannak ott,mit az E meghajtón,de csak virtuálisan mert amikor a kurzort fölé viszem,kiírja,hogy 1.5-2 Kb,de magát a mappát 10GB-nak érzékeli ugyan úgy mint az E meghajtó mappáját,amiben ténylegesen vannak a cuccok.Hogy lehet,hogy mind a két meghajtón ugyanannyi helyet foglalnak amikor az egyiken fizikailag nincs is semmi? Most már én sem tudom,hogy ki,kivel van. Előre is köszi! :((((((((
2010. okt. 4. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam egy laptopra mennek a torrentek (fogyasztás, ugye:)

A laptopra rá van dugva egy külső lemez, jó nagy. Az Utorrentben be kell állítani, hogy a kész cuccot helyezze át a megfelelő vincsire. Szóval a letöltés mindenképpen a laptop saját vincsijére megy, amikor kész, akkor áthelyezi a külsőre, és a laptopon csak maga a kis torrent fájl marad.

2010. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyan így van a külső vincsi szerepét nálam az E meghajtó tölti be a kis torrent fájlok a C-n vannak.A teljes méret az E-n 25-30GB-t a C-n 10Gb-t/a kis torrentekből amik külön-külön 1.5-2kb-t!!!!!!!30 db 2kb-os torrentet 10GB.nak érzékel.MIÉRT?????
2010. okt. 4. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A torrentet a legtöbb program először egy "temp" mappába menti le. Ezt is átállítottad a másik vinyóra?
2010. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!