Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri húzni az 5600-at?

Megéri húzni az 5600-at?

Figyelt kérdés
Sima 5600-am van, nem láttam értelmét +15ezret kiadni egy 5600x-ért. Rog strix B550f gaming alaplapba került, elég combos procihűtővel. Megéri húzni szerintetek? Leginkább játszok a géppel, néha videót renderelek, bár ennek idejével most is elégedett vagyok.
2023. jan. 29. 10:14
 1/1 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem kell


[link]


nem huzas miatt linkeltem hanem neki vidoit nezegesd vagy olvasgasd oldalt hogyan optimizald procit meg ramot egyebeket

mert tehat huzas nelkul is lehet jobb teljesitmenyt erhetsz el, ha gyarilag nem lenne eleg jol finomhangolva minden


ezt monitorozo progival meglathatod, elojonnek e limitek beakadasok, ugralasok, melegedes

olyanok amit amugy eszre se veszel lehet


persze mas kerdes hogy ha gyakorlatban minden rendbe akkor igazabol ezekkel is felesleges foglalkoznod, ha altalad eszreveheto semmi mikro akadas sincs akkor minek?

2023. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!