Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet megoldani azt,...

Hogyan lehet megoldani azt, hogy ami a monitoron megjelenik, az a PC-re csatlakoztatható TV-n is megjelenjen?

Figyelt kérdés
Ehhez valami kábel kell, vagy elosztó? Illetve ami kell hozzá, tudtok adni valami webcímet is, ahol meg lehet vásárolni?
2010. okt. 3. 18:22
 1/7 anonim válasza:

szia egyszerű...van a monitor-od azt rákötöd az alaplapra és vegyél hdmi csatlakozós videókarit és 1 kábelt és a tv-t összekötöd a videókarival és a mmonitor beállításainál(felbontás meg szín) lesz 2 jel de az akkoris ottlesz ha van hdmi a videókaridon ( elvileg) és akkor hogyha ez megvan akkor beállítod hogy a tv merre legyen a monitortól alatta,felette,mellette és oda húzod át a dolgokat a képernyőről és a túl oldalt használod miközben megy a monitor is :D remélem érthető volt :D

14/f :P

2010. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak azt a részt nem értem, hogy a monitor képernyőről mit húzok át a tv képernyőjére? :D
2010. okt. 4. 14:53
 3/7 anonim válasza:
bármit megnyitsz 1 telepítőt vagy filmet neten explorerrel és a böngészőt a másik a képernyőre érted???
2010. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan ezt a részt: "hogyha ez megvan akkor beállítod hogy a tv merre legyen a monitortól alatta,felette,mellette és oda húzod át a dolgokat a képernyőről és a túl oldalt használod miközben megy a monitor is". Ez az áthúzom az egyik képernyőről a dolgokat a másik képernyőre hogy működik? Nekem csak annyi kéne hogy mindkettőn ott legyen ugyanaz. Pl. ha elindítok egy játékot csak be kelljen kapcsolnom a tv-t, és elindítani a PC funkciót, hogy a játék ott is megjelenjen.
2010. okt. 4. 16:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ha értetlen vagyok :D
2010. okt. 4. 16:30
 6/7 anonim válasza:

Huhh hát először is legyen 1 hdmi csatlakozó a videókarin!!! és ahoz szerzel 1 kábelt és a tv-t rákapcsolod, és a monitorodat az alaplapra ka pcsolod így 2 monitort érzékel és a képernyő beállításainál lesz 1 db 1-es szám és 1 db 2-es szám ez a 2 monitor fizikai elhelyezkedését jelzi nos hogyha a monitort használod akkor az 1 nagy szám a másik kicsi itt a másikat kijelölöd a 2-es számot és akkor rákapcsolódik a tv-re ha jól állítottad be. és akkor ott a képernyő beállításnál 1 nagy 2-es lesz ami a tv-d...ezután kiis húzhatod akár a monitort ha nem kell...így már érthető???

ui: csak 14 vagyok :P XDD de azért 100%-ra tom hogy ígykell :D

2010. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok, most már értem, köszi a segítséget. :D
2010. okt. 4. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!