Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki melyik gyártó mesh házát...

Fequez kérdése:

Ki melyik gyártó mesh házát ajánlaná?

Figyelt kérdés
Számítógépház csere előtt állok és mindenképpen mesh házat szeretnék venni.

2023. jan. 22. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlani nem ajánlok semmit, csak véleményt mondani. Nekem ilyen van: [link]

Az eleje mesh, elég jól megfogja a port, a tetején is van egy mágneses mesh lap, amit igény szerint ellehet távolítani.

Pont a napokban pucoltam le kb. 5 hónap napi 6-8 óra használat után, szinte semmi retek nem volt a belsejében. Az elején a mesh megfogta a por 90%-át.

Összességében nem rossz gépház, súlya az viszont van. Alapból 6kg, nekem berendezve 14kg lett.

2023. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DestinyInCap ***** válasza:

Én is csak véleményt tudok mondani. Rengeteg házat építettem már, de még mindig ezt a házat tudom csak mondani másnak, ha ilyen téma jön szóba. Nekem is ilyen van jelenleg:


[link]


Persze, kicsit borsos ára van, viszont cserébe elég minőségi a cucc.:

[link]


Elől dupla szűrő, felül dupla szűrő, alul szintén ilyen kihúzhatós tálcás formában.

[link]


Rengeteg hely, szépen végig gondolt kábel elvezetés megoldás, Szinte bármit is bele pakolhatsz amit szeretnél, mindenre is fel van készítve. Port nem igen fogsz látni belül és a ház szellőzése is kiváló. Összességében én még nem tudtam rosszat mondani róla senkinek, nem könnyű súlyra. Részleteket a fent linkelt oldalon tudsz róla olvasni.


Viszont így ajánlani lehet sok mindent. Ha megadnál 1-2 specifikációt, miket pakolnál bele, mennyi lenne a keret az új házra, akkor lehetne pontosabban is ajánlani házakat.

2023. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!