Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy a napokban vásároltunk egy új videokártyát(Gainward GF 210),ugyanis a régi megadta magát(ATI Radeon x-1950 PRO)

1. gondom az lenne hogy ezt a kártyát 27.000 Ft körül vásároltuk(azért nem tudom a pontos összeget ugyanis egy szgépes ismerös vásárolta meg nekünk és szerelte be...számla elvileg van rola csak nem nálunk van hanem annál aki vette nekünk)

Na már most neten nézelödtem egy ilyen kártya után és bolti ára szerint ez a vid. kártya 14-16.000 ft között mozog...szval kicsit sokallom érte...

2. a másik gondom pedig az hogy ez a kártya 2 nap mulva máris problémázott:Nem vagyok egy nagy szgép guru (ezért is kérem segitségeteket) de arra rájöttem h a vid. kártyával lehet probléma..ugyanis egyszer játék közben a gép megfagyott, majd kiirt egy hibaüzenet a képernyövel kapcsolatban (már nem tudom pontosan h mit) és mikor ujrainditottam -azt irta h a rendszer a károsodás elkerülése végett hirtelen megállt.Azota ha ujrainditom a monitorba kép nincs-csak egy nagy feketeség..ill. 1 hosszab és 2 rövid csipogo hangot hallotam a gépházban....többek között ezért is tippeltem a videokártyára mint problémaforrásra...válaszokat elöre is köszönöm


2010. okt. 3. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű hogy átvertek. Ilyen van 10.000 Ft-ért is. Vigyétek neki oda, mutassa a számlát, garancialevelet. Cserélje vagy adja vissza az árát.
2010. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

27 ezer? :OOO

Annyiért már egy HD4850 et lehet kapni ami SOKKAL erősebb! Csere!

2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!