Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8GB-os pendrive elég a Windows...

8GB-os pendrive elég a Windows telepítő létrehozásához?

Figyelt kérdés

"Egy pendrive, külső merevlemez vagy DVD. Egy üres pendrive vagy külső merevlemez, amelyen legalább 8 GB lemezterület van"


Ez a követelmény a MS leírásában. Tehát egy mindössze 8GB-os pendrive elég erre a célra?

Mert ugye az GiB-ban számolva jóval kevesebb mint 8GB.


2023. jan. 17. 14:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

3 darabot szeretnék venni, vagyis már megrendeltem :D

Egy a 10-nek, egy a 11-nek, egy meg egyébre pl. memtest86 boot pendrivenak.

Jelenleg egy darab 32GB-osom van, ami ilyen mindenes szerepet tölt be. Gondolom nem kell részletezni milyen szívás, hogy egyszer win telepítő, egyszer meg filmezős vagy adatmentő eszköz.

Meguntam már ezt.

Árban meg elég nagy ugrás van a 8 és 16GB között, feleslegesen nem vettem volna nagyobbat mert minek, a felsoroltokon kívül másra soha nem lesz használva.


Köszi még egyszer!

2023. jan. 17. 17:40
 12/13 x0 ***** válasza:
Windows 10 Home 32+64 bites is 7,49 GB = 8 043 560 960 B. Szerintem van olyan 8 GB-os amire ráfér, és van amire nem. Windows 11, Pro/Workstation/Enterprise, Server lehet hogy nem fér el rá.
2023. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ti még ilyen sokszor találkoztok 32 bites gépekkel..???

Én már évek óta nem.

(Egyet kivéve de arra meg a 10 nem megy fel csak a 7.)

2023. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!