Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet - ASUS ROG STRIX...

Billentyűzet - ASUS ROG STRIX GL553VW típushoz lehetséges billentyűt cserélni?

Figyelt kérdés

egyetlen billentyű tört le, pillanatragasztó csak elrontotta ez egészet, azóta kőkeményen áll csak, de amúgy tökéletes és ráadásul kibővített, drága laptop.

Tudtok olyan helyet ahol megjavítják / kicserélik vagy ahol lehetséges magát a billentyűt beszerezni egyesével is?



2023. jan. 8. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Beviszed bármelyik laptop szervizbe, és kicserélik. Én is nem rég cseréltettem, (bár nem ilyen típusom van). Egyébként jellemzően ha angol kiosztásút kérsz, akkor az olcsóbb mint a magyar párezer forinttal (ilyenkor felmatricázzák az angol gombokat).
2023. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

laptopoknál a teljes billentyűzetet cserélik általában, főleg ha elrontottad még jobban pillanatragasztóval.

A billentyűzet csere nem olyan bonyolult, de szervízbe 5 ezer + alapanyag ár.

Első találat:

[link]

2023. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

na de kompletten az egészet cserélték neked? mert ahogy ezt nézem, ennek abszolút egyesével van mindegyik, egyik sincs kapcsolatban a másikkal.


és elárulod hova vitted? megköszönném

2023. jan. 8. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az egészet cserélték. Nem cserélnek külön csak gombokat, mert a komplett billentyűzetet meg kell rendelni. Egyébként bárhova beviheted, vidd oda, ami hozzád a legközelebb van. Én itt Zalaegerszegen egy helyi kis szervizbe vittem, de mondom bárhol megcsinálják.
2023. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, hát itt nálunk csak elég sufnituning szervizek vannak, de azért rákéredezek.
2023. jan. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!