Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépház ventilátor?

Gépház ventilátor?

Figyelt kérdés
Ha azt írják, hogy 4db beépített ventilátor van a gépházba azokat nekem még be kell dugnom az alaplapba? mert szerintem nincs annyi csatlakozó az alaplapon, és ez a 4 ventilátor mennyit számít hűtés szempontjából?
2022. dec. 18. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában adnak hozzá átalakítót, hogy a felét közvetlenül a tápra is rá lehessen kötni de ha nem akkor is pár száz forintért lehet venni bármelyik sarki számtek boltban.
2022. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én házamban 3 beépített ventillátor van és emlékeim szerint egybekötötték őket, tehát csak egy csatlakozót kellett bedugnom az alaplapra


Nagyon sokat számít

2022. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat számít. Nekem 6 db házventim van. Az rtx 3060-am alapjáraton nincs 30 fokos.
2022. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xKakashix ***** válasza:
Persze hogy számít, de ez a gépháztól is függ, hogy mennyire jól szellőzik. Nem minden gépházhoz adnak hozzá átalakítót, de ha nincs is annyi csatlakozó az alaplapodon, akkor veszel hozzá elosztót ami pár 100 forintos dolog.
2022. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!