Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alkatrész krepált be a...

Melyik alkatrész krepált be a gépembe?! Mi a baja? Fontos!

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy gépem viszonylag régi az tény de nincs nyúzva... Kb. 2 hete elkezdett fagyni a virtual dj...utána a winamp is majd az msn videohivásnál... majd utána már az egész gép random szerüen. Először arra tippeltem hangkártya mert az másik van benne. Kivettem ugyan az. Utána be se indult. Valamint XP telepitéskor mikor kijönne hogy telepités vagy kilépés a kezdő képernyő na akkor kékhalálozik. VGA-ra tippeltem de azzal nincs gond. Memoriára is tippeltem de ha másikat rakok bele is ugyan ezt müveli viszont van hogy nem indul be vmit és akkor a memoria miatt. Még tippeim között szerepel az alaplap és a winchester. Viszont arrol a gép csak bootol semmi fura hang semmi olyan h lassu lenne semmi ilyen gondja nincs, valamint az alaplap is érdekes mert nincs rajta szétmenve semmi tulmelegedve se a borda rajta valamint minden megy rajta. Még arra is gondoltam, hogy a tápegység nem ad le elég energiát?! Valaki segitsen hogy mi lehet a gond:/ A win7 simán felment rá nem volt vele gond de egyből már tegnap este 1-2 ora után fagy minden flash jellegű dolog video stb összeomlik a honlap. Ha zenét hallgatok videot nézek megfagy pár perc után kivéve ha TC nézőkével hallgatom. Egyszer tavaly volt az a gondom, hogy kékhalál xp telepitéskor amikor beleraktam az uj winyot xp-vel gond nem volt és 3 hete simán ráment az xp...De most már erre se. Valaki probáljon meg segiteni:/ Köszönöm.
2010. okt. 1. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Táp vagy processzor.
2010. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A processzor érdekes meglátás mert huzva 1szer se volt tulmelegedve se sőt nyuzva sincs...:/
2010. okt. 1. 15:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Tápcsere se segitett ugyan ugy megfagyott egy idő után most viszont a 256osat nem is veszi észre... Már nem értem h mi lehet a gond.
2010. okt. 1. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!