Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Letöröltem a videóká...

Segítség! Letöröltem a videókártyámat?

Figyelt kérdés
Azt hiszem miközben a bátyám cuccait töröltem a gépemről letöröltem a videókártyám driverét is. Mivel nő vagyok, és ezzel együtt nyilván h.ülye, nem tudom, milyen drivert kell leszednem hozzá. Hogy nézhetem meg? (Alaplapi videókártyám van)
2010. szept. 30. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Alaplap gyártójának hivatalos oldalán típus szám alapján megtalálod a megfelelő drivert.
2010. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lecsavarod a számítógépház oldalát. az alaplapon van a típusa feltüntetve. azt leírod. visszacsavarod a fedelet. felmész az alaplap gyártó weboldalára. és követed az első kommentelő utasításait.
2010. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jovanny ***** válasza:
Jó ez a nő szöveg. :D Az egyébként nem tiszta, hogy hogyan törölsz le egy videókártya drivert a gépről. Azt ugyanis vagy a windows/system32-ből kellett volna törölni, vagy az ezközkezelőben, de mindkettőhöz nagyon "nőnek" kell lenni, ezért nem értem. Mit töröltél ki kb?
2010. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit a felhasználó el tud rontani/le tud törölni, azt egyszer le is fogja.
2010. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

még elfelejtettem a kép linket mutatni hogy hol keress típusjegyeket az alaplapon.


[link]


[link]



kb mint ezen a két alaplap fotón.

2010. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehogy szét szedd a géped, főleg ha tényleg nő vagy. Inkább rakd fel ezt a szoftver és megtudod az alaplap pontos típusát: [link]

(első válaszoló)

2010. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha simán ujraindítod a gépet, feltesz valamilyen általános video drivert. Ha a bátyád észreveszi a cserét, mindd azt, amit ilyenkor szoktatok: 1. Örülj neki, hogy nem öntöttem bele a teát, mert ha kigyullad, csak az lett volna tűzivíz. Nem csináltam semmit. Durrant egyet, és ez lett.

2. Én mosom a szaros gatyádat, és még rajtam keresed a videónak a francát is? Miért nem vigyázol a vackaidra?

2010. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó, ez hatalmas volt :D köszönöm mindenkinek, végül nagyon jó vagyok, így 10 nap alatt tényleg sikerült megoldani. :D egyébként a vezérlőpultban sikerült kiviteleznem a dolgot. :D
2010. okt. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!