Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen merevlemezt vegyek?

Milyen merevlemezt vegyek?

Figyelt kérdés
tönkre ment a merevlemezem a szerelö szerint érdemes használtat venni?ja és a vindows xp az a merevlemezen van vagy ezt majd ugy kell telepitenem rá?
2010. szept. 29. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Windows nem szokott csak úgy a merevlemezen lenni, azt rak rá az ember amit akar, csak teljes konfigurációkhoz adnak vagy laptopokhoz.
2010. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én nem vennék használtat....
2010. szept. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
Okos szerelő lehetett,aki azt mondta, hogy vegyél használtat. Remélem a régit nem adtad neki oda. Az ilyen szerelő arra is képes, hogy elvigye tőled, sé van 1 vinyója ingyn. Hogy milyet? wd-t ne, azonkívül bmit.
2010. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én meg pont a wd-t ajánlom. Használtat viszont nem illik winyóból...
2010. szept. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jovanny ***** válasza:
Használtat ne vegyél, nem drága az új sem (650Gb 10-12ezer). Samsung jó, és szerintem a WD is, nem értem miért van ellene az előttem szóló. De majd biztosan megindokolja. :) Ha van rajta op-rendszer, azt úgyis újra kell húzni, ha másik gépbe kerül, mert ott nem fog működni. :)
2010. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
Megmondom neked, hogy miért vagyok ellne. Régen volt egy caviarom. Elszállt, nem lehetett visszamenteni, vagy csak rohadt sok pénz lett volna. Most is van egy külső mybookom, 2x szállt el, szerencsére most vissza tudtam menteni. Van egy 5 éves samsung 320-asom, egyszer nem szállt el, semmi probléma nincs vele, pedig azt hurcibálom, nem is a mybookot.
2010. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Sőt, van ismerős nagykerbe, illetve szervízbe is, és legtöbb wd-ből kerül vissza.
2010. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jovanny ***** válasza:
Nekem is Samuk vannak a gépben, meg egy Samu 1 Terás külső, meg egy 2 Terás Verba külső (szerintem abban is Samsung van). WD-ből csak laptopvinyóim vannak, azok nem rosszak szerintem, én csak ez alapján nem húzom le a WD-t. :)
2010. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én azt mondom, hogy nem lehet építeni egyszeri tapasztalatokra. Lehet hogy A WD nagyon is jó, de lehet az illető éppen egy hibás darabot fogott ki. Megesik bármit is vesz az ember.

Attól, hogy ebből a márkából 2 elszállt a másikból meg még van, él is virul, nem lehet 100%-os konzekvenciát levonni. Aztán egy gyártón belül is vannak jobban és rosszabbul sikerült szériák.

Ami a használt lemezeket illeti: jobban járunk, ha egy régebbi használt vincsesztert veszünk meg, mint egy újat, de rosszabb szériából. Mert ugyan használt, de lehet hogy még eldöcög jópár évig, az új meg 2 hónap után megdöglik.

Ezt soha senki nem mondja meg előre, csak miután már "elhasználta".

2011. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!