Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártyát választaná...

Melyik videokártyát választanátok, ha játékra kell, és kb 2-3 évre?

Figyelt kérdés

Egyes számú versenyző:

[link]


Kettes számú versenyző:

[link]


2010. szept. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát 5670 mert nem minden a memória (512vs1024) ja és ezek azé nem hinném h olyan jók lennének 2-3évig akkor inkább 5770 1gb-s 40ezerért jobban megéri
2010. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen ezek közül, akkor 5670-es. De 2-3 évig kevés lesz játékra.
2010. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sehol sem mondtam azt, hogy a legújabb játékokra kell a kártya full grafikán. Csak azért írtam, hogy játékra kell, hogyha esetleg ez az adat fontos lenne a két kártya közötti választásban, akkor meglegyen. Amúgy tisztában vagyok azzal, hogy mik futnak és mik fognak elfutni ezekkel a kártyákkal és nem is akarok ennél jobb játékokkal játszani.

Első válaszoló! Nyilván ha 40 ezer forintos kártyára lenne keretem, akkor nem 20-22 ezer forintosban gondolkodnék. :-)

Köszönöm a válaszokat! Szóval akkor ti is úgy gondoljátok, hogy inkább vegyek egy kisebb memória méretű, de magasabb órajelű kártyát.

2010. szept. 28. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
25 ér vettem hd4850 et, és én teljesen megvagyok vele elégedve
2010. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, pontosan. 1 GB memóriával szereltet fölösleges ilyen kategóriába, egyszerűen nem lehetne kihasználni.
2010. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!