Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7-es kérdés?

Windows 7-es kérdés?

Figyelt kérdés
Az én gépem-be olyan videokártya van amikor kiadták akkor még nem volt windows 7, az én gépemen windows xp van, és a videokártya melyiken teljesit jobban xp-n vagy 7-en? mert én olyat halotma hogy csak olyan videokártya teljesít tökéletesen a win 7-en ami támogassa, ami nem az nem működik 100%-ba jól igaz-e?
2010. szept. 23. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jah, a kerdesre a valasz: igen.
2010. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ok kösz, mert valaki mondta nekem hogy az én kártyám nem támogassa a win 7-et s nem fog ugy teljesíteni rajta mint x.
2010. szept. 24. 01:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha a procid támogatja a 64bit-et akkor sokkal jobban telejesit,legalább is játéknál.
2010. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne higyj neki, aki ezt a hulyeseget mondta, ahoz a kartyahoz van direkt w7 driver... Meg az en integralt intel vkartyamal is jol megy (leszamitva a szanalmas teljesitmenyt, de az nem a w7 hibaja. :)

Viszont, ha megkerlek, majd irsz egy elemnyindex pontszamot? Kimondottan a aero es jatek teljesitmenyre vagyok kivancsi. :)

2010. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A te videókártyád pofás darab simán elfut a 7-el is,nagyon jó a seven :D
2011. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha leszeded a drivert akkor a kari "támogassa" majd a Win7-et... (Csak, hogy Te is megértsd.)
2011. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!