Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom a 2 közül az egyik...

Hogy tudom a 2 közül az egyik vidikártyámat letiltani?

Figyelt kérdés
vettem egy új videókártyát (ati sapphire hd 4850) és eddig az alaplapomban volt egy integrált (ati radeon hd 4200) na és az a kérdésem hogy a régit hogyan tudom letiltani? a gond hogy valószínűleg ez zavarja a másik működését többet tud a gép az biztos de (én crysison tesztelgetem)havernak a 4670-ese sokkal jobban viszi a dolgokat mert nekem nagyon akad magas meg közepes grafikán is a crysis neki meg viszi nagyon magason a gyengébb kártya. tehát ennyi. hogy tudnám letiltani a másikat hogy ez rendesen működjön?
2010. szept. 23. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
BIOS-ban. Hogy ott pontosan hol, az függ attól, hogy milyen biosod van, mindenesetre nem nehéz megtalálni.
2010. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
őőő figy annyit tok esetleg elmondani hogy win7-em van xD én külön ezekhez a dolgokhoz irtózatosan analfabéta vagyok xD hogyha valaki meg lépésről lépésre le tudná írni hogy hogyan az léci majd mondja el :D
2010. szept. 23. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuni kéne milyen alaplapon van, onnan már me gtudjuk mondani milyen a bioso-d a biosba ugy tudzs belépni h mikor elindítod a gépet nyomogaotd a del-t(általában. Akkor be kell jönnie egy kék hátterü menürendszernek.
2010. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!