Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik egyáltalán ilyen...

Létezik egyáltalán ilyen billentyűzet?

Figyelt kérdés

Billentyűzetet keresek, de most már azt gondolom, hogy lehetetlen küldetés:


- ismert, minőségi márka

- magyar nyelvű, ISO

- macro programozható gamer/gaming gombokkal

- teljes RGB

- vezetékes, vagy ha nem, akkor késleltetés nélküli technológia

- mechanikus


Ha tud valaki olyat, ami megfelel ezeknek, az kérem, ossza meg velem!


2022. júl. 6. 22:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, fiatal vagyok, negyvenhárom éves, már ha az fiatalnak számít, és annak érzem magamat.


Ha jól értem, nem voltál képes felfogni a kérdést (és ezt nem csak én vettem észre), adtál egy tök irreleváns választ. Amikor pedig felhívtam én erre a figyelmedet (meg más is), akkor még te vagy megsértődve, te flegmáskodsz, és te fölényeskedsz. Meg jön az, hogy nem te írtad az Árukeresőt. Gondolom valóban nem, de rosszul már te használtad, persze ez is abból ered, hogy vagy el sem olvastad a kérdést, vagy nem értetted meg. Ahelyett persze, hogy azt írnád, "Bocs, tévedtem!", magyarázkodsz, flegmáskodsz, és mindenki más hibás (Árukereső), csak te nem. Aztán meg tanácsot adsz, hogy a témát előre vivő magatartás kell tanúsítani, mikor a pont a te válaszod volt az, ami a témát nagyon elvitte az normális mederből. Érdekes ember lehetsz. Nem fogod sokra vinni az életben, ez a prognózisom a számodra.

2022. júl. 7. 12:33
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

+1


De kár, hogy a kérdező válaszait nem lehet pontozni! Nyomnám most neki a zöldeket, mint ha nem lenne holnap.


Az ilyenek miatt, mint ez a Shaddark, tart itt ez az oldal.

2022. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Tizenkettő, azt se felejtsük el, hogy nagyon okos hozzászólónk szerint aki drágább, jobb minőségű terméket vesz, az csak mutogatni akarj, vagy megfelelni a marketing guruknak. Ez az igazi, tipikus, irigy, lúzer mentalitás. Arról nem is szólva, hogy az igazán hozzáértők a pont a Hama keyboardokat nem ajánlják, például magas meghibásodásszám, nem cserélhető gombmechanika, stb miatt.
2022. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a macro gombokat engedd el lehet erre kapni külön cuccot hogyha szükséges és elég komoly medzsiköt lehet vele lenyomni.

Az amit meg az RGB világítású billentyű nem tud az a fehér háttérvilágítás ami semmiképpen sem bazári fícsör.

2022. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!