Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik egyáltalán ilyen...

Létezik egyáltalán ilyen billentyűzet?

Figyelt kérdés

Billentyűzetet keresek, de most már azt gondolom, hogy lehetetlen küldetés:


- ismert, minőségi márka

- magyar nyelvű, ISO

- macro programozható gamer/gaming gombokkal

- teljes RGB

- vezetékes, vagy ha nem, akkor késleltetés nélküli technológia

- mechanikus


Ha tud valaki olyat, ami megfelel ezeknek, az kérem, ossza meg velem!


2022. júl. 6. 22:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Plusz teljes, numerikus.
2022. júl. 6. 23:00
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a magyar keycappel eldobod a minőséget, mert az rendszerint mind fényesre kopó ABS műanyag. Egyébként ezt leszámítva sincs nagy választék magyarból. Ducky nagyjából az egyetlen értelmes magyart is gyártó márka, de vannak ismert hibái.
2022. júl. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem jó. Köszönöm. Sajnos magyar kell, mert nem csak játékra fogom használni, hanem munkára is.
2022. júl. 7. 07:53
 4/14 Shaddark ***** válasza:
0%

[link]

Én Hama-t használok, nekem az is tökéletesen bevált, de vannak jóval drágábbak is ha szeretnél megfelelni a marketing guruknak, vagy ha esetleg mutogatni szánod, nem normál használatra.

2022. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaj, Shaddark, nagyon szépen köszönöm! Na és ezek közül melyik felel meg azoknak a kritériumoknak, amiket írtam, hmm?
2022. júl. 7. 08:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kábé egyik sem, de tőle (Shaddark) már megszoktuk, hogy még értelmezni sem képes a kérdést.
2022. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, legyetek megértők Shaddarkkal! Neki nincs pénze drágább dolgokra, ezért megpróbálja elhitetni mindenkivel, meg persze elsősorban saját magával, hogy az olcsóbb ugyanolyan jó. Ez néhány kivételes estben talán igaz, de alapvetően nem az.
2022. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shaddark ***** válasza:
9%

"Na és ezek közül melyik felel meg azoknak a kritériumoknak, amiket írtam, hmm?"

Mindegyik, kiszűrtem neked.

2022. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8, Mindegyik, tényleg? Lássuk akkor szúrópróba szerűen:


- Hol látsz például ezen programozható gombokat?


[link]


Vagy mondjuk ezen?


[link]



Egyébként a makró gombok hiánya nagyjából az összesről elmondható, amit találtál.



Ez itt mitóta RGB-s?


[link]



Folytassam? Mert van még.


Jól kiszűrted nekem, rengeteget segítettél, tényleg!

2022. júl. 7. 11:33
 10/14 Shaddark ***** válasza:
0%

Ezt az egyet nem lehetett direktben szűrni rajta, de a többit igen.

Bocsi, de nem én írtam az árukeresőt.

De beírtam neked ezt is.

[link]

Csak jótanács - fiatal vagy gondolom, de

az életben ha ilyenkor a megoldásra összpontosítás helyett a kritizálást veszed előtérbe, elég rossz minőségű életkéd lesz. Próbálj meg ilyenkor azt, hogy a problémát megoldó, magadra igényes és a témát előre és nem hátra vivő hozzá állást tanúsítasz.

Amúgy annyit csináltam, hogy beírtam a keresőbe oldalt hogy programozható. Ilyen egyszerű volt...

Ez talán segíthet neked:

[link]

2022. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!