Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Samsung notebook lenne...

Melyik Samsung notebook lenne elég nekem?

Figyelt kérdés

Leginkább netezésre, videónézésre, zenehallgatásra, Office programokra, pár játék futtatására kellene(pl. Sims2, Sims3). De nem tudok kiigazodni hogy mit jelent az egy csillagos, két csillagos stb. processzor. Gondolom árral egyenes arányban növekszik a teljesítmény... Az én használati feltételeimnek melyik felelne meg?

[link]


2010. szept. 19. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Árban mire gondoltál?
2010. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A legolcsóbbat szeretném ami ezek közül megfelelne nekem. Max. 160ezer. Csak nem tudom hogy pl. miben különbözik a 120ezres gép a 130ezrestől, a 150ezres a 154ezrestől.:)

Hasonló árban ha tudtok más márkát amit ajánlanátok az is érdekel. Köszönöm!

2010. szept. 19. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szerintem ez megfelel: [link]


Aztán, még egy táska hozzá, ha nincs :D


Remélem tudtam segíteni.

2010. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van egy 4éves Acer-em, most is arról írok, ideje lenne lecserélni, mert már eléggé elavult. Alapjáraton nincs vele gond, Sims is elfut rajta, de elég lassan tölt be stb. Intel Celeron M 1.73Ghz, 502MB RAM..szóval lassú és öreg.:D

Egy szép táskát is tényleg szeretnék.:)

2010. szept. 19. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez eélg jó ár/érték arányú.

2010. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!