Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7-en hogy lehet...

Windows 7-en hogy lehet megcsinálni, hogy azt hallja a beszélgetőtársam amit én hallok?

Figyelt kérdés
Xp-n régen be lehetett jelölni hogy sound what u hear vagy ilyesmi, de windows 7-en semmi ilyesmit nem találok.
2010. szept. 18. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkal értelmesebb a kérdés, mint amikor utoljára kérdeztet. Az teljes értelmezhetőséghez már csak egy dolog hiányzik. Feltételezhető hogy nem egy szobában ültök, szintén nem valószínű hogy telefonon. Skype? Vagy valami hasonló?
2010. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan gépen keresztül beszélgetek, azért van a windows 7 kiírva. Tehát skype szerű programon beszélgetek vele, és azt szeretném hogy ő azt hallja, amit én hallok. (pl ha zenét hallgatok ő is azt hallja.)

egyébként meg nem kérdeztem ilyet korábban, most kérdezek ezzel kapcsolatban először.

2010. szept. 18. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ezt nem te kérdezted:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..

Az a Skype szerű valami a Ventrillo?

2010. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Teamspeak 3, olyan mint a ventrilo.

Na szóval látom hogy beoltottátok ezt a másik gyereket is akinek ugyan az a problémája mint nekem, szóval elmondom mégegyszer.

Azt szeretném megoldani, hogy a skypeon levő beszélgetőpartnerem azt hallja, amit a gépen hallok. Tehát például ha elindítok egy zenét, amit a hangfalamon hallanék, azt instant közvetítse neki, és ne kelljen odarakni hozzá a mikrofont. Tehát elindítok valamit, és automatikusan már küldi is a hangot a beszélgetőtársnak. Ilyenkor egyébként xp-n nem is lehetett beszélni a mikrofonba, mivel nem vette be a hangomat, hanem azt a hangot vette be ami a gépemen megy.

2010. szept. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!