Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a 2 tápegység...

Mi a különbség a 2 tápegység között?

Figyelt kérdés

Tápegységet akarok cserélni és hozzá értők válaszát várom akik részletezik miben tér el a kettő.

FSP 500W ATX/EATX

FSP SAGA II 500W ATX/EATX


Előre is köszönöm.


2010. szept. 17. 21:56
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

A FSP 500W ATX/EATX bármi lehet. Mert lehagytad a legfontosabb jelölést pl.:FNF,APN,GLN,GHN stb. Enélkül aligha lehet különbséget tenni.


A SAGA sorozatot az olcsóbb spórolósabb piacra szánja az FSP. De egyébként semmi gond velük. A belvilága szinte teljesen megegyezik az olcsóbb kevesebb csatlakozóval szerelt APN -el. Bővebben:

[link]

2010. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
FSP 500W ATX/EATX ez 60APN típusú.
2010. szept. 17. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben elsőt ajánlanám, SAGA kicsit régebbi széria.
2010. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ez elég biztonságos és minőségi táp?Néztem teszteket és arra jutottam ilyet kéne venni codegen helyett.
2010. szept. 17. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Codegen után maga az életbiztosítás. De tényleg. :) Egy minőségi tápegység, megfizethető áron.
2010. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez jó választás lesz..mert mostanság a gép magától lekapcsol mintha áramszünet lenne, totál mindegy neki hogy mekkora terhelés alatt van.Arra jutottam ideje cserélni még mielőtt tönkre teszi a gépet.
2010. szept. 17. 22:57
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

Így van. Semmi gond a minőségükkel és a megbízhatóságukkal. Nyugodtam megveheted a kettő közöl bármelyiket. Mint fent mondtam, és a linkelt teszt is alátámasztja, csak színezésben és drótokban különböznek.


22:36-->De itt nem SAGA -ról hanem SAGA II -ről van szó. Ez pedig kb. csak fél éve van a magyar piacon.

2010. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, lehet lassan aludnom kéne. :)

Lényeg, bármelyiket is választod, egy ideig nem lesz vele gondod (én gépembe egy 350-es FSP dolgozik immár 3 éve szorgalmasan).

2010. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A lényeg az ne legyen gondom a géppel!Sorry hogy csak most írtam.:)De ezzel sok évig el leszek akkor én is, és gépem se lássa kárát.
2010. szept. 18. 00:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!