Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógépet vegyek?

Milyen számítógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Rég óta xboxom van és egy nem annyira erős laptopom. Mivel a családnak nem elég 1 laptop ezért szeretnénk még egy gépet venni,csak nem tudom hogy hogy legyen. Én szeretnék laptopot és nem pct hogy tudjam hordozni. Viszont az is lehetne hogy eladom az xboxot és akkor vennék egy erősebb laptopot.(az Xbox eladása nélkül kb 200.000ft ban gondolkodom.)vagy csak simán veszek egy laptopot játékra vagy eladom az xboxot és helyette veszek pct és amikor ha utazáson szeretnék játszani akkor ott van a régebbi laptopom amit a család fog használni. A kérdés az hogy szerintetek melyik lenne a legjobb döntés. (pct nem annyira szeretnék)

2022. ápr. 8. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos kérdés melyik xbox, mert ha a 200-at vesszük, és mondjuk egy one amit reálisan 50-60 körül lehet eladni akkor 260-ad van, ha series s akkor kb 80 és már 280, de ha x akkor 150-ért is simán elmegy máris 350k a keret.


Komolyabb laposok meg inkább 300+ körül indulnak tehát reálisan ott érdemes nézelődni ha játék is szempont.

2022. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem fogsz jó választ kapni, legfeljebb csak magánvleményeket.

Ugyanis ez teljes mértékben tőled függ, hogy mit szeretnél. Mennyire fontos neked az Xbox? Ha szeretek rajta játszani, akkor én tutira nem adnám el. Nem garantált, hogy PC-n ugyanabban a játékéményben lesz részed.

Milyen célra, és milyen szoftverekre kel az a gép? Ez is nyilván behatárolja, hogy milyenre lesz szükséged. Nekem az asztali PC-m a fő gépem, mellette van egy 120 ezres notebookom Linuxszal, ami utazáskor netezéshez, progrmaozásra, sőt, még akár kisebb igényű játékok futtatására tökéletes. De ha mondjuk egy Windows-os gamer notira lenne szükségem AAA játékokhoz, akkor az háromszor ennyibe fájna. De arra nincs szükségem, játékra ott a PC. De ez az én személyes véleményem. Neked kell mérlegelned, hogy számodra mi mennyire lényeges.

2022. ápr. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/2Xbox series s-em van


2/2 igazából ha lenne egy erős laptopom akkor nekem nem annyira lenne fontos az xbox (játékra kéne. Pl forza, gta, apex, talán még warzone is jó lenne, és hasonló kaliberű játékok)

2022. ápr. 9. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy microATX vagy ITX gép is hordozható. Igaz buszon v vonaton nem tudod bekapcsolni. De elviheted könnyen koliba v barátokhoz.

És bővíthető. Azonos áron jóval nagyobb teljesítményű mint egy laptop.

2022. ápr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!