Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a gép?

Miért fagy le a gép?

Figyelt kérdés
Ha kedve van egyszerűen csak lefagy a hang beakad.csak a reset segít.Nem mindig de naponta megszokta csinálni.Buherált xp-m van lehet emiatt?Vagy kevés lenne 1 gb ram és sok mindent csinálok egyszerre? nem nagyon tudom mi lehet a baj.thx
2010. szept. 14. 23:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha két különböző operációs rendszer van a gépen ( Pl.: Xp home és Windows7 Professional), akkor a kevesebb erőforrást igénylő rendszer lesz a gyorsabb (Xp.).


"Csigalassú"? Miért lenne? Az xp-nek bőven elég az 1 Gb, viszont a win7.-nek ildomos legalább a duplája, hogy egész jól működjön.


Az én gépem: 2 Gb.ram, 2.3 Ghz-es proci (INTEL), 320 Gb Sata winyó (3 partícióra osztva).


3 rendszer van a gépemen: Windows xp home, windows 7, Ubuntu 10.10-es verziója.

(((Ubuntu 10.10-es elfogadható sebesség, xp nagyon jó, windows 7 egész jó sebesség.)))


A 3 rendszer összesen (minden plusz telepítést összeszámolva) 23 GB-ot foglal le a winyóból, nem számolva a swap fájlokat, amit hibernáláshoz és "háttér"-memóriaként használnak. Az is igaz, hogy sok mindent, amit feleslegesnek tartottam, nem is engedtem települni a rendszerek telepítésekor.


Mindenképpen az Xp-t ajánlom a gépedre. sok helyről le lehet tölteni, érdemes olyan oldalakat keresni, amelyeken megtalálható az xp.


Torrent oldalakon keresgess, vagy kerestess, ha neked nincs.


a Thepiratebay.org-on van két seedelő:


*****


Úgy látom magyar, és sok progi bele van integrálva.


Egész jó a minősítése, bár én személy szerint jobban kedvelem a nem ennyire buherált Xp.-ket.


Remélem, jó lesz ez a torrent link :-D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
szereztem tisztát de azért kösz
2010. szept. 27. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!