Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen WiFi-t vásároljak a...

Gabestka kérdése:

Milyen WiFi-t vásároljak a Laptopomhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok , nekem egy fujitsu simens esprimo v5515-ös laptopom van ,és sajnos nagyon kezdetleges a gép és nincsen benne wifi a bánatomra . Ha tudnátok nekem segiteni mégis ,hogy mijen wifit vegyek hozzá azt meg köszönném . A gépen található egy kártya olvasó nyilás (nem SD kártyás ) valami nagy kártyára vonatkozik,pciex felirat található ott . Köszönöm elöre is a válaszokat .
2010. szept. 14. 03:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a legegyszerűbb megoldást választanám ,egy usb-t dugnék a lapira és kész . 4-5 ezerért már van és adnak hozzá telepítő cd-t is.

pl:

[link]

2010. szept. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én PCMCIA kártyát használok, az az a kártyanyílás amit mondtál. Olcsó és így az usb helyed is megmarad :)
2010. szept. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm a Segitséget
2010. szept. 14. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:
De usb helyből van min 2-4 db, ráadásul 1-2 ezer egy usb hub, míg a pcmcia elosztót én még soha nem láttam. A helyébe maradnék az usb stick megoldásnál, a pcmcia meg ott lesz később, ha csak olyan tip. eszközt talál.
2010. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Első.neked milyen usb-d van,milyent ajánlanál?
2010. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!