Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen full Hd-s laptopot...

Milyen full Hd-s laptopot ajánlatok?

Figyelt kérdés
Olyan laptopot szeretnék venni, amivel kitudom váltani az asztali gépemet. Full Hd laptopot szeretnék, tehát az 1920x1080-as felbontásút. A kijelző méret 15,4-től fölfele legyen. Ami még kritérium, hogy a Fifa11 és a Pes2011 fusson el rajta.
2010. szept. 13. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
:D hát sztem az alap hogy 15,4 fele, mert azok még csak az ilyen 1280x780at birjak sztem max, 15,6os is 1366x768max. szóval ha neked 1920x1080-as kéne :D sztem vagy 19" kellene minimum :D bár lehet elég a 17" is. az viszont nem olcsó mulatság, főleg ha olyan játékokkal akarsz játszani ami "mai " , de hátha neked van 300.000 ft-od akkor nem lehetlen.
2010. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

De én ennyiért vennék egy bivaly gépet+egy bivaly laptopot nem HD felbontással..

2010. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pl a HP HDX16 is full hd-s, de nem találtam már olyan helyet ahol lehet kapni újonnan, max az újraértékesített programban hallottam pár darabról. Egyébként van asztali gép, elég erős is, csak nem használom ki, sokat fogyaszt, és hangos is egy kicsit (hála a nagy ventiknek)
2010. szept. 14. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék: [link] A Dell-ek elég menők. Acer-t, MSI-t, Asus-t a felsőkategóriában is kerülném. Ezen kívül gyakorlatilag bármelyiket választhatod, mert röhögve viszik el a Fifa-t.


Személyes vélemény: attól, hogy van lóvéd meg nem kéne felelőtlenül vásárolnod... Ha játszani akarsz, akkor a lehető legrosszabb döntés egy notebook. Jó, ezek a gépek kevesebbet fogyasztanak de annyival gyengébbek is. A csúcs laptopokat simán lekörözik a 200e körüli átlag pc-k.

Én azt csinálnám, hogy erre a gépre szánt pénz töredékéből vennék egy jó nagy darab CPU hűtőt, a VGA-ra is egy hatalmas bordát, hogy halkan lehessen hűteni. A már meglévő ventiket pl. a tápban, házban lecserélném (egyébként tévhit: a nagy ventilátorok halkabbak, mert lassabban forognak) kifejezetten jó minőségűekre (ezeknek sincs durva áruk). Vagy ha tényleg annyi pénzem lenne, akkor az egész léghűtéses dolgot száműzném a gépből és vízzel hűtenék mindent. Az aztán tényleg halk.

Ha még így is zavar a fogyasztás, akkor add el a nagyfogyasztókat (pl a bivalyerős vga-t) és vegyél valamit a középkategóriából. A tápot is lecserélheted egy olyanra ami nagyon jó hatásfokkal dolgozik (80 plus gold).

2010. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!