Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech g305 jó egér? Vagy...

Logitech g305 jó egér? Vagy milyet vegyek? a lényeg hogy vezeték nélküli legyen én ne legyen több 20ezernél ink 15ezer legyen ha lehetséges.

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Logi annyira nem gamer, nekem g502 volt, inkább cseréltem egy razerra, hidd el megéri. Razer Vipert ajánlom.
2022. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Logitechket ne vegyél g602 volt pár évig, kapcsolója elromlott 3 év után...pedig nem volt olcsó egér.
2022. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze, azért szerepel jó teszteken.

Razen ajánlás is becsúcsott.

Amúgy jó a G305 nem lesz vele gondod, korrekt egér.

#2.A switch kopórésze az egereknek sajna, a többségén több év alatt lehal, de ez van...

2022. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem 1,5 év alatt tönkrement a gomb egy logitech g502 hero-n de rengeteget használtam szóval nem csodálom
2022. márc. 8. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Logitech Mx518-asom van, ami jelenleg 10+ eves. 2x volt kitakaritva, azonkivul tokeletesen mukodik. Es napiszinten jatszom tobb orat.
2022. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shaddark ***** válasza:
Nekem is G502 van, utálom.
2022. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosabban mit lehet utalni egy egeren?
2022. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Shaddark ***** válasza:

Nem elég "pontos" nekem. Van egy program amivel állíthatok mindent rajta, de ha túl gyors akkor "darabos", ha simán megy akkor meg lassú nekem.

Pl. a lolban a csapat képernyőn a régi egeremmel egy húzással mind az 5 ikont ki tudtam fordítani, most 2-3 sikerül csak. Technikai adatok szerint pedig ennek sokkal gyorsabbnak kellene lennie, de nem az.

Néha mintha kihagyna a gombja. Hallom kattanni, de semmi hatás.

Szerinte ma szoftvere lehet problémás, nem maga a hardver.

Ha átváltok teljes képernyőről, néha eltűnik a kurzor.

Mivel alkalmazásonként más-más beállítása van, ezt még meg is értem, újrainicializálja magát gondolom az új beállításokkal, de nekem kényelmetlen.

A súlya és a fogása ami bejött nekem, de a régi sokkal olcsóbb Genius GX57 sokkal jobban tetszett / probléma mentesebb volt.

2022. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Shaddark ***** válasza:

Erről a Razerről sokat olvastam már, de hol nagyon rosszakat hol nagyon jókat.

Van aki ilyen "iPhone" fóbiában szenved - mivel brutál drága, mindenhol dicséri, csak hogy tudják hogy neki van.

A Youtuberek / tesztelők meg szidják, mert árához lépest sz...r, és sokat romlott a márka szerintük az eredeti minőséghez képest.

Innen meg nehéz megmondani, hogy érdemes-e többet rááldozni.

2022. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shaddark ***** válasza:

#8-hoz.

Mivel egy 49"os tévét használok monitornak, tudom hogy sokkal nehezebb feladat egy egérnek megoldania - hisz jóval nagyobb távokat kell megtennie ugyanolyan pontosan mint egy kisebb képernyő esetén. De nem is 5-6 ezerért vettem egeret...

2022. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!