Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik joystick-ot érdemes...

Melyik joystick-ot érdemes megvenni 30 ezer alatt?

Figyelt kérdés

Max ennyit szánnék rá (nyilván a jó ár/érték arány esetén lehet olcsóbb is) és lényegében FSX/Il-2 Sturmovik/Lock-On és hasonló kaliberű játékokra szánnám, mert sajnos a DCS Word és Flight Simulator 2020 már nagy falat a jelenlegi PC-mnek. Viszont jó lenne ha régebbi klasszikus szimulátorokat is tudna támogatni (EF2000).


Fontos, hogy min. 3 évig bírja röccenésmentesen és pontos, reszponzív legyen.

Nézegettem olcsóbban is, de nem tudom a célnak megfelelne, a lényeg, hogy totál kezdő szimulátoros vagyok (de talán sejthettétek is).:

[link]


Ez különösen tetszik és árban is jó, kérdés mennyire jó minőségű:

[link]


Mert ha már a Thrustmaster-ek jobbak, akkor lehet ez a kettő között kellene vacilálni

[link]

[link]

De ezek között meg nem tudom mi a különbség (szűk 500 Ft), de a Hotas név valahogy valahonnan nagyon ismerős és jól cseng. Fogalmam sincs hol hallottam.


Melyik lenne a legjobb választás (nyilván ha később komolyabban akarom tolni (DCS) akkor a fejlődést is bele szeretném kalkulálni.

Meg azt is leírhatnátok, honnan a legérdemesebb venni (nem akarok befürödni).


Köszi a segítséget.



2022. febr. 22. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!