Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz videókártya, Windows...

Rossz videókártya, Windows logó után nem történik semmi, mi lehet a gond? (bőv. lent)

Figyelt kérdés

Van egy Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB videókártyám amit használtan vettem, az eladó azt mondta, hogy nála még működött de nálam már a Windows logó után nem történik semmi.

-a gép posztol

-a ventilátorjai mennek

-csökkentett üzemmódban a divice managerben a videókártya látszik

-csökkentett üzemmódban sikerült a driverjét frissíteni és a biosát is le tudtam cserélni, de nem javult

-volt próbálva egy nagyobb táppal is de nem működött

-másik videókártyával működik a gép

Mi lehet a gond?



2022. márc. 5. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Már az is elég ciki ha Windows logót látsz.. (az alaplap logója helyett)
2022. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, először bejön az alaplap logója, majd a Windows logója, ezután az eltűnik és nem történik semmi
2022. márc. 5. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel uefi boot esetén már nincs win logó ezért tudni lehet hogy hibásan régi legacy módban telepített wined van vagy ősrégi 10+ éves géped.
2022. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Asrock fm2a75m-dgs az alaplapom, 2013-ban jelent meg. Win 10 van telepítve, de nem én telepítettem, miért hibás ha legacy módban van telepítve?
2022. márc. 5. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azt akartam mondani hogy a vga tudja, és az alaplap is tudja az uefi módot. Ha úgy lett volna telepítve valószínű nem lett volna ilyen felbontás problémád. Most valahogy csökkentett módban állítanod kéne a felbontáson.
2022. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1280x1024-en volt, csak 800x600-ra engedte átállítani, de nem működik
2022. márc. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!