Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj? Meg tudom én...

Mi lehet a baj? Meg tudom én oldani vagy csak a szerelő?

Figyelt kérdés
Beakadt a CD meghatóm ( kinyílt és belerúgtak...azóta se ki se be nem megy).Azóta nem tudom bekapcsolni a gépet,beindul,bekapcsol a monitor és lehet hallani,h próbálja "behúzni",de nem megy neki.Én nem tudom megszerelni,ugye? :D
2010. szept. 12. 12:19
 1/4 teszla ***** válasza:
Neszenvedj vele,vedd ki és vegyél másikat nemolyan drágák manapság.Aztán meg rúgd pofán aki belrúgott és add oda neki a számlát! :)
2010. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tök ugyanez történt velem is. Csak én nem belerúgtam hanem a fiók ment neki. Megnéztem kivettem a gépből pedig soha sem szedtem még szét. kb 5 csavart kiszedsz akkor szétjön a cd meghajtó És utána józan parasz ésszel megnézed hogy melyik horonypályáról csúszott ki a belevaló rész.


Hidd el meg tudod csinálni, ha meg nem még mindig vehtesz újat. Amúgy nekem kb 10 perc volt a javítás. Egy dolog ami kell hozzá jó pici csavarhúzó. De ha nincs jó kés is.

Na szia

2010. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

uccsó!

az eszközök felsorolásából kimaradt a kisbalta!

(véletlen... vagy akarattal, hogy a kérdező ne tudja megoldani a problémáját?)

2010. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,megpróbálom szétszedni! :)
2010. szept. 14. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!