Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell tennem ha vadiúj a...

Mit kell tennem ha vadiúj a laptopom?

Figyelt kérdés
Azt hallottam első használatkor ajánlott teljesen lemerjteni(kisütni) az akut, majd kikapcsolt állapotban tölteni 12-24 órát és utána ugyanezt megismételni még 3x. Ezt tényleg így kell hogy jó legyen az aku?
2010. szept. 8. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az akkumulátor teljes lemerítése a legkevésbé se tesz jót neki. Ezt MINDIG célszerű elkerülni.
2010. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En nem hiszem hogy laptop akkukat ki kell sutni, legalabbis meg senkitol sem hallottam. Azt viszont igen hogy teljesen NEM szabad lemeriteni. Mondok ket peldat: nekem 1 evig 2,5 orat birt a laptop akksim, aztan tesom ketszer lemeritette teljesen, azutan az akksi mar csak 1,5 orat birt. Elofordult meg par teljes lemerites, mostmar 1 ora alatt bir. Havernek 2 evig birta 3 ora korul, egyszer veletlenul lemeritette teljesen, most hasznalhatatlan az akksija(nem biztos hogy amiatt de lehet van koze hozza).
2010. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz volt kb. 10 éve. Lassan hozzá lehetne szokni, hogy nem így van ez most már.
2010. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
be vagy kikapcsolt állapotban kell tölteni? és meddig tartson a a töltés? (az első 3 és utána a többi)?
2010. szept. 8. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogyan töltöd. Hogy meddig? 100%-ig. Ha tele van, akkor tele lesz. Ennyi. Nem kell variálni ezekkel már.
2010. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!