Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem alkalmas lesz...

A számítógépem alkalmas lesz játékra?

Figyelt kérdés

3070x1620 60+

Vagy full HD 144+ fps-re a legujabb játékokhoz? és mennyire időt állók a benne lévő alkatrészek. Sok mindenből próbáltam minél olcsóbbat össze gyűjteni azért, hogy a vga-t meg tudjam venni. Azt még a nyáron vettem a gép többi alkatreszet most nem rég.

Intel Core I7 9700 3.0 GHz

Gigabyte h319m s2h

V7 1x16gb 2133mhz cl20 ram Toshiba 3.5 P300 2TB

Lexar NM620 512GB M. 2

nJoy Oryn

TOOQ TQEP-650SP 650W

PNY GeForce XLR8 Gaming RTX 3080 Ti 12GB GDDR6X 384bit



2021. dec. 30. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Á nem, ezen a Terep 2 se fog futni.
2021. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha türelmes vagy, el lehet pongozni rajta.
2021. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

-RAM-ot KIT-ben vegyél

-SSD Kingston vagy Corsair (Esetleg Samsung)

-Táp márkájáról még nem is hallottam

2021. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"gép többi alkatreszet most nem rég."


Tudom el foglak keresíteni, de ez így nem volt túl jó vétel - kivéve ha nagyon olcsón hozzájutottál.

A legolcsóbb lap hűtés nélküli VRM-mel és az i7 azok hosszú távon és nagy terhelésen nem barátok.


A nem kitben lévő lassú ram is katasztrófa.


Akármilyen noname táp egy qrva drága videókártya alá. Oké én is bátor vagyok ilyen téren, de ennyire még én sem :D


Ha már megvetted mit mondjunk? Akkor már tökmindegy nem ? :D

Használd egészséggel, csinálj brutál jó légmozgást a házba és akkor valszeg nem lesz gondod a játékkal.

2021. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezen nem sokáig futni semmi sem, mert a táp valamit kinyír majd, és az alaplap VRM is leolvad majd.


Már megvettél mindent?


Tápegységet akkor is cserélni kell. Ezek a nonamek még irodai/integrált grafikás rendszerekbe sem valóak, mert veszélyesek.


Ehhez a géphez 700W+ táp kell a legjobb minőségből!!

Ajánlat: [link]

(De válassz szabadon bármit a tier A-ról: [link] lehetőleg arany színűt)


Ehhez a procihoz pedig egy VRM hűtött alaplap kell. Olyat válasz, amin a processzorfoglalat környékén vannak hűtőbordák.

Mivel nem K processzor, ezért nem kell feltétlenül Z alaplap, de a Z-sekkel biztosan nem lőssz mellé: pl Z370, Z390 (előbbihez kellhet bios frissítés)


A legjobb viszont az lenne, ha visszaviszel mindent. Ha újként vetted, akkor 14 napos elállási jogoddal élj!

Egy RTX 3080Ti mellé nem lehet régi és silány minőségű alkatrészeket rakni. És itt minden pocsék és elavult, nem összeillő, potenciálisan veszélyes.


Legközelebb vásárlás előtt kérd ki hozzáértők kavaslatát. Akár itt gyakorin akár, vagy itt:

[link]

2021. dec. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, most nézem hogy majdnem egy milla egy ilyen kártya, te meg aláraksz egy noname tápot hogy spórolj pár tízezret? Vagy mennyit is pontosan? Mintha vennél egy Bugattit és egy trabantról leszedett gumikat raknál rá.
2021. dec. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kingstone ssd ket ne nagyon vegyél nem sok jót hallotam róla de tapasztalatom is csak rossz van vele
2022. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: le se tudod írni a márka nevét... (Kingston. E nélkül.)

Inkább ne írogass marhaságokat!

2022. jan. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj összedől a világ mert a szó végére raktam egy e betűt. És nem marhaságokat írok csak egyéni véleményt. Nem kell mindenkinek egyetértenie
2022. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!