Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legolcsóbb notebook youtubera?

Legolcsóbb notebook youtubera?

Figyelt kérdés

vettem egy aspire 3000-es notebookot.

(Proci: AMD Sempron(tm) Processor3000+ 1,8 GHz, Ram: 512 Mb)

youtube, megavideo stb. oldalaktól firefox alatt annyira belassul, hogy használhatatlan lesz.

gondoltam bővítem a ramot, de azt mondták egy notebook.hu boltban, hogy felesleges, akkor sem fogja vinni a flash playert.

ez igaz?

milyen notebookot érdemes venni, ami olcsó és lehet rajta rendesen videózni?


2010. szept. 6. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

firefox nem szereti a flasht használj másik böngészőt

pl: operat vagy google chromot


[link]


[link]

2010. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, próbálj ki másik böngészőt, bár szvsz a Firefoxnak is jónak kellene lennie. Az én régi celeronos notebookomon is simán megy a youtube firefoxon.
2010. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legújabb flash van fenn? Az elvileg sokat gyorsult.
2010. szept. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

érdekes, nekem 1,6GHz proci van a laptopomban, habár ez nem szutyok amd, hanem Intel centrino :)

A laptopom egyébként egy IBM T42 :)

512MB rammal is ment a flash, de már bővítettem 1GB-ra... Igazából ez a flash sebességén nem javított semmit, habár az amúgy is normális sebességen miért is javított volna. Mindenesetre a te esetedben valóban nem javítana rajta valószínűleg.

2010. szept. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehetséges, hogy túl sok folyamat fut egyszerre? Nem csak arra gondolok, amiket te nyitottál meg, hanem pl az automatikusan induló dolgokra. Ctrl+Alt+Del - Folyamatok fül. Itt mit ír? Hány folyamat megy?
2010. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!