Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legolcsóbb netbook...

Melyik a legolcsóbb netbook laptop notebook? S. Ű. R. G. Ő. S.!

Figyelt kérdés
leginkább netezésre kell.és olcsón.azért kellene mert mikor ül az asztali gépnél valaki akkor én is tudjak netezni meg esténként is:)XD!!nem is lenne baj ha nincs hangszóró csak nagyon olcsó legyen..max. ár: 15000ft körül..de sztem ez már sok..mivel anyagilag csődbe vagyunk de nagyon kéne..sürgős ez!!választ kérek hamar!!
2010. dec. 5. 15:26
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ha veszel egy HP ProBook 5310m VQ464EA laptopot akkor jól jársz. 130.000 Ft körül mozog. Nem egy csúcs szuper notebook, de nem is olyan buta gép. És nem drága.
2010. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő 15.000 Ft-ot írt, nem 150.000-et.
2010. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hú bocsi tényleg, elnéztem egy nullát. Hát 15. 000 Ft-ért laptopot? Szerintem használtan is 70.000 Ft felett kezdődik. Ha netán van is 15.000 Ft-ért akkor az vagy nagyon régi (10 éves), vagy nagyon rossz állapotban van. Szerintem kedves kérdező felejtsd el.
2010. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért esetleg egy asztali gépet kapsz CRT monitorral, amihez vehetsz wifi kártyát (használtan?)
2010. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem amugy ja használt is jó de table vagy nemtom mi a csuda is jó..használtan kéne de ne legyen hibás..estleg oldalakat adhatnátok..
2010. dec. 11. 18:24
 6/7 anonim válasza:
Vatera, Teszvesz, Express lehet hogy találsz.
2010. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem érdemesebb venned egy használt wifis érintős telefont, én is másodlagos gépként hazsnálom az enyémet :)
2010. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!