Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsoltam a gépet betöltött...

DVI kérdése:

Bekapcsoltam a gépet betöltötte a skype-t szürke fehér kockás lett a monitor és a gép magától leállt utánna próbáltam bekapcsolni a gépet és csak lefullad elindul és vissza kiüti magát ez mi lehet ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 10:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez az hiába az új táp ha tegyük fel pl.kiment a proci 2.2ghz proci 2 gb ram 256mb vidi 80 gb vinyó ezen semmi nem lett ez idáig javitva (kivéve 512 ram 2gb-ra cserélve) De van egy hp gépem is az müködik annak a tápját ebbe beletehetem ha eggyezik a csatlakozó hp dc5800 microtower hasonló adatok 3 ghz proci 2 mag 2 gb ram 300 watt a táp?
2021. dec. 28. 14:22
 12/14 anonim ***** válasza:

😅😅

Ohjjajj, ez retró. Nem gondoltam, hogy ilyen nosztalgiagép ez. Ez kicsit más így...


Akkor az a kérdés, hogy van-e érzelmi kötődésed az eredeti hardverekhez, és mennyit költenél rá. Ha neked lényegtelen, hogy milyen gépen retrózol, akkor nincs értelme foglalkozni vele... vegyél egy működő gépet, max 10-15 ezer.


Ha viszont megmentenéd ezt a gépet, akkor foglalkozni kell vele... első lépésben a tápegységgel tudsz kezdeni.


A HP valószínűleg brand gép, nem ATX szabványos. Így nem működik, csak HP géppel. Egy bármilyen használt ATX tápot kellene keresni bele. Lehetőleg egy közepes márkát lehalább, pl FSP

Ezek pl átnézett használt tápok:

[link]

2021. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm persze hogy van érzelmi mellette nőttem fel nincs szívem kidobni az őszinteségedet pedig Köszönöm
2021. dec. 28. 16:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Okkés. Azért nézz utána, hogy ténylag ATX ez a gép, és nem valami brand, mint a HP.
2021. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!