Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsoltam a gépet betöltött...

DVI kérdése:

Bekapcsoltam a gépet betöltötte a skype-t szürke fehér kockás lett a monitor és a gép magától leállt utánna próbáltam bekapcsolni a gépet és csak lefullad elindul és vissza kiüti magát ez mi lehet ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Itt valami hardver hiba lesz. A kockásodás miatt a videókártya lesz szerintem, de ram is lehet.
2021. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez szerintem is hardver... videokártyára gyanakszom én.is elsősorban (enyém is így adta meg magát)

Ha igp-s rendszer, akkor próbáld meg videokártya nélkül használni.

2021. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
12 éves a gép még eddig ilyen probléma nem volt vele ez még integrált videókártya 256 mb
2021. dec. 21. 15:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz, az integrált kártyák hullanak mint a legyek az elégtelen hűtés miatt, az alaplapi chipeken nincs általában nekik normális hűtés. Amióta a CPU-ba vannak integrálva, már jobb a helyzet, mert azokat rendesen hűtik, de egy 12 éves gépnél még nem ez a helyzet.
2021. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat a ramot cseréltem nem az a baj a vidikártya lesz Kellemes Ünnepet!!!!!
2021. dec. 24. 16:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Hiába tettem uj videókártyát akkor se akar bekapcsolni, a tápot szétszedtem tanáltam két puffadt kondenzátort az egyik talán még már levedzett is "lehet" ez a gubanc ?? két egyforma 2200 uf 6.3v
2021. dec. 27. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez egyértelműen nem normális
2021. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A winchester kipróbálva müködik a kondik összezárnak és nem adnak áramot a tranzisztoroknak szerintem lehet a tranzisztorok ki is égtek már passz ilyennel még nem találkoztam
2021. dec. 27. 19:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ezt nem nyúznám, vegyél egy új tápot! Egyszer nem a megfelelő fesz jön ki belőle és game over.
2021. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tápegységnél ez instant kuka... kérdés, hogy vajon mit vitt még magával?


Tápegységen nem spórolunk sosem a hasonló esetek miatt. Milyen géped van pontosan, és mekkora keretet szánsz az új tápegységre? Segítek kiválasztani...

2021. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!