Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt a gép? Mi lehet a gond?

Meghalt a gép? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltuk a gépet ment minden, egy pillanat múlva újraindult magától, majd fatal error, kék halál... aztán próbáltam újratenni a win7et már bootolásnál lefagyott h " Starting" aztán reseteltem onnantól kezdve csak az alaplap logója jön be a legelején és se kép se hang. Szétszedtem meg kipucoltam az egész gépet, akkor újra tovább ment, de egy reset után megint ugyan ott tartok. Alaplap meghalt? vagy a HDD? memória hiba nem lehet nem sípol.
2010. szept. 4. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól mert nem síípol, még lehet hibás. Enyém se sípolt, és hibás volt. Le kell tesztelni.
2010. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vinyó lesz, vidd szervízbe.
2010. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
HDD kábeleket igazgasd meg elsősorban.
2010. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
an egy regi vinyo benne maxtor azokra kifejezetten jellemzo de nem azon volt az op. rendszer hanem egy fel terrason. a regebbe mar nagyon reg szarakszik... az belekontarkodhatptt volna ? akkor elvileg ha kiszedem belolle mukodnie kene.
2010. szept. 4. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
ja igazgasd meg a kábeleket,esetleg kapd szét darabokra pucolgasd meg majd rakd jól össze,én alaplapot mondok,ha a vinyó fingott volna ki azt kiirná hogy nincs hard disk
2010. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van rajta ESET-NOD? Mert akkor annak a rossz frissitése lehet a tettes, lefagyást és kékhalált okozott! [link]
2010. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kondenzátorokat is az alaplapon, nincsenek-e felpúposodva.
2010. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Memória hiba volt, 3db. 1gb DDR2 volt/van benne. Egyesével kipróbálgattam őket és ment , csak az egyik sült ki... annyi baj legyen jobb mintha alaplap vagy videókari lett volna a bűnös.. köszi mindenkinek a segítséget.
2010. szept. 5. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!