Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindig jobb az nvidia mint az...

Mindig jobb az nvidia mint az amd?

Figyelt kérdés

Szeretnék a gépembe kártyát venni, de nem tudom hogy nvidia vagy amd legyen.


nvidiaból a GTX 1070/1070Ti nézegettem. Amd-ből csak a rx 5000-es szériából találtam hasonlót, de az jóval drágább mint az nvidia, de újabb kiadás.



2021. nov. 9. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig jobb, bizonyos nvidia modellek jobbek mint bizonyos amd modellek és más amd modellek jobbak mint néhány nvidia.


A kiválasztott kártyák esetén normális tesztet kell keresni és ott kiderül számodram elyik az előnyösebb. Ami jobb áron kínál magasabb teljesítményt azt vedd.

2021. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
AMD árak el vannak iszonyat szállva a bányászat miatt. 1070-et kapsz 130-140 körül, RX580 8GB meg 180-ért sem nagyon van, holott nem is egy kategória a két kártya, 5000-res széria meg még jobban az egekben.
2021. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

volt amikor volt értelme amd kártyát venni, most nagyon nincs

gyakorlatilag kétszeres áron kapsz hasonló minőséget, ami agyrém, főleg, ha abból indulunk ki, hogy az nvidia kártyák árai is az egekbe szöktek.

2021. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenlegi árak mellet azt vedd, amelyik olcsóbb. Egyik említett kártya sem rossz, sőt! A mostani árak és piaci helyzetet nézve vedd meg, amelyiket megtudod. Vagy várhatsz, amíg az Intel jövőre jön a saját kártyaival ,hátha emberi áron lesz belőlük.
2021. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!