Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire jó,hogy állandóan méreget...

Mire jó,hogy állandóan méregetik tesztelő programokkal a videokártyák teljesítményét?

Figyelt kérdés
Nem az lenne a lényeg,hogy megveszem amire használom azt vigye és kész működjön igényeimnek megfelelően?Topikokban mindig látom rakják fel ki mennyit tuningolt rajta kinek mennyi számot mutat a tesztprogram.Nekem az számít felrakom a játékot beállítom igényeimhez mérten és vigye vagy ha mást csinálok a géppel akkor azt rezzenéstelenül elfuttassa.

2021. nov. 9. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Erre csak annyit tudok írni, ha nem tetszik, ne nézd!
2021. nov. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj nem tudod nem látni mikor bemész a topikba olvasgatni vagy kérdést írni ilyesmi
2021. nov. 9. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Értem amit mondasz és egyet is értek, én egyszer tesztelgettem 2 éve a GTX 1080-am hogy mi a max frekvencia amit elbír és amúgy beismerem van benne egy kis izgalom meg jó érzés elérni egy bizonyos frekvenciát de én is tudom jól hogy nincs az az isten aki észrevenné azt a minimális különséget amit 2.2 GHZ-en tud a kártya szemben mondjuk 1.9 el ahol stabilabb, hűvösebb és halkabb is.
2021. nov. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3/


Tesztelni már én is teszteltem de annyira nem izgat ha viszi amit kell nekem nem kell több.Csak olyan fura cserélgetik a drága kártyákat vagy egyszerre többet is futtatnak ilyen tuning olyan tuning egymást felül licitálják.Én eddig azt hittem használatra van a kártya szerintem igazán értékelni sem tudják amit megvettek mert könnyen jön soknak.Például olvastam az egyik csávót,hogy hú a 6900XT rosszavbb pontszámot hozott mint a másik 6800XT-je na majd állít rajta mindent és akkor majd erősebb lesz.De kérdem én mit kell húzni pl egy 6900XT-n berakod a gépbe és még az rtx3090-nek is oda ver de az rtx3090 et is minek állítgatni berakod a gépbe mind kettő fullon visz mindent kivéve 4k-ban már úgy értem, ott nincs fps tenger meg vannak terhelős játékok mint pl a cyberpunk vagy RDR2

2021. nov. 9. 04:49
 5/9 A kérdező kommentje:

3/


Az nem gond mennyire hűvös van amelyik már ízhűtéssel tolja.

2021. nov. 9. 04:50
 6/9 Katoonene ***** válasza:

Az emberben van egy olyan tulajdonság, hogy egy általa preferált dolgot próbál a lehetőségei szerint fejleszteni, tökéletesíteni.


Autó, saját teste, ház amiben lakik, tudás, asztali gép, stb.


Nézeteltérések persze vannak, minek van értelme, hisz a fent felsoroltak közül mind működik úgy ahogy alapjában is.

2021. nov. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy rx 6900xt nem hozza egy rx 6800xt teljesítményét, az azért tényleg ultragáz. Azt nem álligatni kell, hanem visszaküldeni a p**ba.
2021. nov. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is benne van a pakliban, hogy ha nem csinálnának az emberek teszteket, tuningos teszteket, akkor pl. te mi alapján választod ki, hogy milyen kártyát szeretnél venni a gépedbe.
2021. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/


Én nem szoktam nézni tuning teszteket,normális teszt az más.Én berakom a gépbe és menjen meg ne cw-zen ha cw-zik max akkor alul feszeléssel próbálnám igazítani de ezen kívül semmi tuning.

2021. nov. 9. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!