Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfigot javasoltok,...

Milyen konfigot javasoltok, ha csak böngészés a cél és editor használat, de hajlamos vagyok rengeteg weblapot megnyitni (50-et) s 5 böngészőt is használok egyszerre, tehát 250 weblap van nyitva, valamint anydeskkel be vagyok lépve állandóan 3 gépre?

Figyelt kérdés

Ja és nyitva szokott lenni 5 paint szerkesztés alatt álló képpel (komolyabb képszrkesztőt nem használok), egy képnéző is be van lapozva 10 file ablak és editorból is több.

Én azt hinném, hogy ehhez elég valami alap konfig, de rengeteg rammal. Jól gondolom?


2021. nov. 4. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, Leginkáb RAM kell.
2021. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mégis mennyi? Esetleg olyan alaplap ami az átlagosnál több rammot tud kezelni? Úgy tudom van 2, 4, 6 és 8 ramhelyes alaplap is. És mennyi igaz tud kezelni max?
2021. nov. 4. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
32 elég?
2021. nov. 4. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked minimum 32 ram kellene. Az mindegy hogy hány ram foglalat van az alaplapon mert van 2,4,8,16,32 gigás ram modul is.tehát a lényeg hogy ha van 2 foglalat akkor bele teszel 2db 16gb-os RAM-ot és kész.. Arra figyelj hogy proci és az alaplap letudjonkezelni 32gb

ramot

2021. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!