Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb laptop, ami...

Melyik a legjobb laptop, ami netezéshez, office használathoz és film nézéshez tökéletes, könnyű és win10 elfut rajta? 200ezer Ft-ig.

Figyelt kérdés

Egy teljesen "egyszerű" gépre lenne szükségem. Semmi extra programot vagy játékot futtatni nem szeretnénk rajta. Csupán office, film és net lenne a lényeg. Mivel hölgynek lenne igy valami csajos színben is kapható tipus még többet dobna rajta:)

Köszönöm szépen!



2021. okt. 19. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nőknek és agysérülteknek csakis Apple macbook-ot ajánlanék, bár ott a minimum is a kívánt rászánt összeg 2x-éről indul:


[link]


Imádják, akiknek a külső (és nem a belső számít)!

2021. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1: + jaaa Windows 10 is kell, akkor válogass:


[link]

2021. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a külső számít. Lehet ez fekete is. A lényeg, hogy egyszerű kell, semmi extra, ami pl szoftverhez vagy játékohoz kell. Mint írtam net, office, film. Ennyire kell, semmi másra.
2021. okt. 19. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, akkor csakis valami Apple, a nők imádják, főleg ha fehér. Én amikor a tesóm által kidobott ősrégi Apple macbook-ot behoztam a munkahelyemre, egyből megkérdezték a csajok, hogy nem akarom eladni?


Az nem érdekelte őket, hogy mennyire lassú vagy sem!

2021. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A beleharapott almát kihagynám:) Főleg az ára miatt és a rossz tapasztalat sem előnyös:)

De azért köszönöm szépen a segítségedet!

2021. okt. 19. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jééé ezekszerint egy lelki-társ, wow!


Ugyanis én sem értem ki az a marha, akinek csak meg is fordul a fejében, hogy Apple termékeket vegyen! :-) Bár az első hozzászólásomban utaltam rá, hogy: agysérültek! :-)


Különben meg, tökmindegy melyik laptopot veszed meg, de azért érdemes elolvasnod a hozzászólásokat is.


Elmeséled a rossz tapasztalatodat?

2021. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ez esetben én ár paraméterre figyelnék.

Garancia. Minél több annál jobb :)


Memória kell a 8Gb. 16Gb se lenne rossz de erre elég lesz a 8 is kezdetnek, a legtöbb gép bővíthető, de érdemes utána nézni. ASUS szereti beleforrasztani bővíthetetlenül.


Ne kínai cégek Európába szánt gépeit hanem olyat aminek rendes supportja van és rendes szerviz hálózata.

Olcsó gépek ahova 200k alatt tartoznak Acer, ASUS elég jók.

Méretben el kell dönteni mi az ami okés 14" nál kisebbet nem nagyon javaslok.

Ilyen celeronos gépeket felejtsd el.

Most lehet elég lesz de, de hamar kinövöd. Intelnél minimum i3 tól felfelé AMD R5 től felfelé.


pl:

[link]

2021. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Én egy Chromebook vettem magamnak alap dolgokra jó .265 euró került ja és nő vagyok .
2021. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyar billentyűzetre figyelj!

FullHD kijelző (menő lenne egy IPS panel, de az valszeg nem lesz ebben az árban)


Proci: 4 magos!! Amd 4-5000 széria, vagy intel 10210U-1030G#-1130G# (vagy magasabb számozású)

8+gb ram


Ezekre figyelj a fenti keresőlistából.

2021. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nőként Sony Vaio-t vettem anno, de kösz az előítéletet.
2021. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!