Használ valaki e-book-ot? Tényleg olyan, mintha rendes könyvet olvasnál? Napi használatra jó? Melyik a legjobb márka?

Figyelt kérdés
Olyan drágák a könyvek, sokat olvasok (főleg az ágyban), ezért gondoltam, hogy veszek egy ilyet.
2012. okt. 11. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Van a világon könyvtár is, és hacsak nem MEK-en lévő klasszikusokat olvasol, akkor az e-book olvasóra is csak kell venni könyvet, igaz pár száz forinttal olcsóbb.
2012. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igaz, nem a kérdésre válaszoltál.
2012. okt. 11. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy PocketBook basic olvasóm van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha azt szeretnéd, hogy olyan hatása legyen a készüléknek, mintha könyvet olvasnál akkor e-tinta technológiásat érdemes venni. (ilyen az enyém is) Én kb. naponta használom, a technológia miatt egy feltöltéssel megy kb. egy hónapot a gép (wifi nélkül). Én csak olvasásra használom (számomra netezésre, e-mailezésre kényelmetlen), a célnak teljesen megfelel. Mivel e-tinta, nincs semmilyen megvilágítása, ezért csak úgy tudsz rajta olvasni, ha van elég fény hozzá.


Ha ágyban akarod használni, fontos, hogy ne feküdj rá, mert a könyvvel ellentétben ez nem bírja az ilyesmit.


A márka attól függ, hogy neked milyen igényeid vannak. A különböző gyártók különböző szolgáltatásokat adnak a gépekhez, ha venni akarod a könyveket online katalógusból, akkor célszerű olyat választani, amit hozzá tudsz kapcsolni egy terjesztő online vásárlási felületéhez és onnan könyvet vásárolni. (ilyen az amazon kindle) Ha pedig más funkciókra is szükséged van (jegyzetelés, szótárak, fejlett e-mail kliens), akkor ehhez mérten kell olyan gépet választani, ami ezeket is tudja.

2012. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Utánaolvastam a PocketBooknak, azt hiszem, én is ilyet veszek. Megfelel az igényeimnek, mert csak olvasni szeretnék rajta.
2012. okt. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!