Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szamit ez valamit a videokarty...

Szamit ez valamit a videokartyaknal? (adatok alul)

Figyelt kérdés
arra gondolom hogy van instalalva egy jatekom ami 128 Mb-on fut es ha telepitenek meg egy jatekot arra mar csak 640 Mb video memoriam maradna?vagy az mind1? Gforce GTx 460 - 768 MB
2010. szept. 3. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A játék csak addig foglalja le a neki szükséges memóriaterületet,amíg fut. Utána újra használhatod az összeset
2010. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, aztán ha elfogyott az összes memória, új karit kell venned, mert ez elhasználódott!:D

Te tényleg ennyire hülye vagy hozzá??? GTX460-as karid van, de gondolom fingod nincs róla, h mi az a Dx támogatottság, mik a kártya referencia órajelei (gpu, mem).

2010. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak ugy ertette hogy 128MB-ot foglal nem ugy hogy 128 MB elveszik belole.
2010. szept. 3. 16:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Es a Pc-ben vagy a video kartyaban tehet kart ha mondjuk egyszerre 4 vagy annal is tobb ajtek van instalalva?
2010. szept. 3. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezt te komolyan kérdezed?
2010. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az instalált játékok számának csak a winchestered szabhat határt


de szerintem nem neked való ez a gép, de tudod, mit? nekem van 2 gépem is, netezésre kiváló (p4, az nagyon jó :), és elcseréljük egymásét, oké?


csak mert az igényeidet kell nézni, nekled az tökéletes lesz

2010. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha persze, hulyenek mar ne nezzel engem.....csak irigyled
2010. szept. 4. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!