Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Voodoo5 5500 AGP mennyit...

Voodoo5 5500 AGP mennyit érhet itthon?

Figyelt kérdés

Még tavasszal vettünk házat, elég sok minden maradt benne, nem is ez a fontos, pár napja a padláson találtam egy régi PC-t, meg mellé még a dobozokat is, az egyik egy 3DFX Voodoo 5500 AGP doboza volt.


Annyira nem foglalkoztam vele, de rémlett valami, hogy ezeket már inkább gyűjtők keresik, meg úgy voltam, hogy állhatott 15 évet minimum a padláson kizárt, hogy működjön.


Aztán ma eljutottam oda, hogy miért is ne alapon kivittem udvarra, legalább ha füstöl akkor ott füstöljön, összeraktam, bekapcs, erre betöltött szépen Win98, 600Mhz-es P3, 128MB ram, meg egy most pontosan nem tudom milyen ASUS lap van benne.


Most próbáltam kideríteni, hogy VGA milyen árban mehet így dobozzal együtt. Hazait nem találtam semmit, de külföldi piacokon néztem egy nagyon, átszámolva 250-400 ezer között mennek.


Hát jó, akkor ez pont jól is jönne akár a felújításhoz, ott mindig van helye további pénznek. Csak kérdés, hogy most ha ezt hazai aprós oldalakon meghirdetem, itthon is adnak érte ilyesmi árat, vagy itt annyira nincs piaca, inkább megérné pl Ebay-ra feltenni?



2021. okt. 25. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, bizony ez komoly darab, keresett. Én mindenképp a géppel együtt adnám el, mert szép a története. A gyűjtők nagyon szeretik az ilyen padláson találós sztorikat. Ha van fénykép is a helyről, videó, első bekapcsolás, stb... ezek mind növelik az értékét.


A dobozok pedig egyenesen a mennyekbe lövik az értéket (ennél már ugye csak a bontatlan cuccok értékesebbek).


Akár megpróbálhatod itthon is az eladás. Van a vatera, illetve vannak retro pc facebook csoportok is, ahol lehet licitáltatni. De valószínűbb, igen, hogy ebay-en többet is megadnak érte.

2021. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy pár hétre hazai oldalakon feltenni először, csak árban gondolkodok, 330-350 árral megpróbálni csak a kártyát dobozzal, vagy ha az egész konfigot, akkor menyivel volna érdemes többet kérni, egy 390-400?

Aztán ha nem kelne el, akkor szerintem osztrák Ebay lenne a következő, határ itt nem messze, talán még emiatt könnyedebb lenne szállítás stb ha arra kerül a sor.

2021. okt. 26. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!