Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az asztali gépemen már régebb...

Az asztali gépemen már régebb óta nem működik egyik usb sem, mit tehetek ennek orvoslására?

Figyelt kérdés
A gépemen Xp van,de a problémát win7 alatt is produkálta.Örülnék,ha valami beállítási és nem pedig hardware probléma lenne, nem akarok egyelőre új alaplapot venni!
2010. aug. 30. 09:15
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szerviz a probléma orvoslására?
2010. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 P.O.C. ***** válasza:

Előfordulhat, hogy nincs föltelepítve az apalapi chipset driver a gépedben, vagy véletlenül letiltottad a BIOS-ban.

Bár elvileg a Windows XP-től fölfele már magától felismeri az USB vezérlőt.


Ha viszont ténylegesen hardveres hibáról beszélünk, akkor sem kell még új alaplapot venned, hiszen 1-2 ezer forintélt PCI csatolású USB 2.0 -ás bővítőkártyát lehet venni.

2010. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha rádugsz a gépre valami usbt,mi történik,mit ír ki ?
2010. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocs, nekem csak rosszul érintkezik, emiatt elég nehézkes az USB stick használata. Van ugyan vagy 6 db port, de hátul (az nem jó a térerő miatt). Meg tudják ezt javítani?
2010. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha rádugok valamit max áramot kap,de a gép nem észlel semmit!
2010. aug. 30. 15:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a Vezérlőpult-Hardver hozzáadása varázsló szokott segíteni.
2010. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az eszközkezelő azt írja,hogy az usb-k teljesen normálisan működnek!A biosban minden beállítás rendben van.
2010. aug. 30. 21:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Sugó és támogatásban lefuttattni a hibakeresést. Bár lehet, hogy trójai tiltotta le.
2010. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A hibakeresést lefuttattam,de ott sem találtam a megoldást!A víruskereséssel még próbálkozom!
2010. aug. 31. 09:01
 10/17 anonim ***** válasza:
A trójaiak szoktak ilyet tenni, valamelyik cserélhető eszköz (pl. pentdrive) megfertőződött és azzal a portok is. ezért is jó a komplex védelem, pl. ESS-ben az is beállítható, hogy külön heurisztikus keresést végezzen csatlakoztatás esetén. De akkor is feldobja a vörös riasztást, jelzi a trójait, beteszi karanténba. Megtisztitja a fájlt, ha az nem törölhető.
2010. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!